• Tel: + 86-571-81957767 EXT.812
 • Moblie: +86-13805748656
 • E-mail: sale14@sejoy.com
 • sejoy-blood
 • new-bsp
 • 17years-01

mirëpritur për kompaninë tonë!

Ne të përmbushur projekte individuale
 • "OEM & ODM përvojë për 17 vjet"

 • "Medical Standard CE, FDA miraton"

 • "12 H përgjigjet është misioni ynë"

 • "Kosto të performancës për të përmbushur buxhetin tuaj"

Shiko te gjitha
 • SEJOY BLESSINGS FOR YOU IN 2019!
  SEJOY BLESSINGS FOR YOU IN 2019!
                        Happy New Year!!!   On the occasion of the New Year,SEJOY wish the merriest of Christmas to you and you loved ones,wish you happiness...
  Lexo më shumë
 • 2018 MEDICA Invitation Booth#Hall 16C30 -3
  2018 MEDICA Invitation Booth#Hall 16C30 -3
    2018 MEDICA Invitation Exhibitiona Name: The 2018 MEDICA Exhibition Location: Dusseldorf Germany Exhibition Date:November 12-15, 2018 Our Booth: Hall 16C30 -3 We sincerely invite you ...
  Lexo më shumë
 • 2019 Arab Health Invitation
  2019 Arab Health Invitation
   2019 Arab Health Invitation Exhibitiona Name: The 2019 Arab Health Exhibition Location: Dubai,UAE Exhibition Date:28 Jan-30 Jan,2019 Our Booth:H8.D51 We sincerely invite you and your company...
  Lexo më shumë
 • Kind + Jugend - International Foshnja për të riu Fair Këln 2018
  Kind + Jugend - International fëmijë ...
  Kind + Jugend - Baby International për Teenager Fair Këln 2018 Adresa: Messeplatz 1 50679 Cologne, Germany Date: 20-23, shtator, 2018 Booth: 11.3-F069 Sinqerisht ju dhe representa kompanisë tuaj ftojë ...
  Lexo më shumë
 • 122 Kantonit Ftesë Booth # 11.2A15 & A16
  122 Kantonit Ftesë Booth # 11 ...
  Vendi: China Import dhe Eksport Fair Kompleksi (No. 380, Yuejiang Zhong Road, Guangzhou) Booth #: 11.2A15 & 11.2A16 Date: 31 tetor-4 nëntor, 2017 Ne sinqerisht ju dhe përfaqësuesit e kompanisë tuaj ftojmë të na vizitoni në th. ..
  Lexo më shumë
WhatsApp Online Chat !
WhatsApp Online Chat !