Производи

Контактирајте не

Адреса

Бр. 365, патот Вужоу, економска развојна зона Јуханг, 311100, Хангжу, Кина

Е-пошта

 info@sejoy.com

Официјална веб-страница: www.sejoygroup.com

Телефон

пазар на ЕУ:Мајк +86-15058100500

NA пазар:Ребека +86-15968179947

СА пазар:Фреди +86-18758131106

Пазар во Азија и Африка:Ерик +86-15958158875

Часови

Понеделник-петок: од 9 до 18 часот

Сабота: од 10 до 14 часот

Недела: Затворено