Rreth Nesh

 • 2000 +
  Punonjës
 • 100 +
  Punonjës R&D
 • 1000 +
  Distributorë në mbarë botën
 • 250 Milion + (USD)
  Qarkullimi

Joytech Healthcare Co, Ltd u krijua në 2002. Sot ne kemi mepothuajse20 vjet përvojë të pajisjeve mjekësore në shtëpi OEM & ODM, dhe qarkullimi ynë arriti në 250 milion USD në 2020. Duke u rritur me4 herëqë nga viti2017.Si furnizuesi kryesor i produkteve të kujdesit shëndetësor në Kinë, grupi Sejoy ka ndërtuar një reputacion besnik për cilësinë, inovacionin dhe shërbimin.Përsosmëria jonë inovative dhe teknologjike mbështet prodhimin e pajisjeve premium si termometra elektronikë dhe infra të kuqe, matës të glukozës në gjak, monitorues të presionit të gjakut, kujdesin për nënën dhe foshnjën dhe produkte të tjera të kujdesit në shtëpi të dizajnuara nga klientët.

Partnerët tanë

 • WPS图片-修改尺寸
 • panter07
 • panter12
 • panter09
 • panter03
 • panter01
 • imazhe
 • WPS图片-修改尺寸
 • Shkarko
 • WPS图片-修改尺寸
 • WPS图片-修改尺寸

Qendra e Lajmeve

 • Nuk është vetëm ftohja apo gripi që shkaktojnë ethe - Jini vigjilent ndaj Herpanginës
  25 korrik 2023
  Nuk është vetëm ftohja apo gripi që shkaktojnë ethe - Jini vigjilent ndaj Herpanginës
  Çdo vit kur vjen vera, temperatura rritet, shiu gjithashtu rritet dhe Enterovirusi bëhet aktiv.Diarreja infektive, sëmundja e dorës-këmbës e gojës, faringjiti dhe sëmundjet e tjera infektive kanë në mënyrë të padukshme...
 • Pse nënat gjidhënëse duhet të kenë nevojë për një pompë të dyfishtë gjiri?
  21 korrik 2023
  Pse nënat gjidhënëse duhet të kenë nevojë për një pompë të dyfishtë gjiri?
  Njerëzit në përgjithësi besojnë se ushqyerja me gji nënkupton ushqyerjen me gji të drejtpërdrejtë, kështu që një pompë gjiri reduktohet për t'u përdorur gjatë laktacionit të nënës.Ndërsa pompat e gjirit janë mjete të rëndësishme ndihmëse për ushqyerjen me gji.Mami po përdor b...
 • Gjumi i mirë ndihmon në uljen e presionit të gjakut
  korrik-18-2023
  Gjumi i mirë ndihmon në uljen e presionit të gjakut
  Ka një javë që kanë filluar ditët e qenve.Kohët e fundit, shumë miq kanë pyetur: -Pse zgjohem herët e më herët?-Nuk mund të flesh natën, por gjithmonë fle gjatë ditës?- Mund të fle deri në tetë ose ...
 • Pse nuk mund të ndalet mjekimi kur presioni i gjakut bie në verë?
  korrik-14-2023
  Pse nuk mund të ndalet mjekimi kur presioni i gjakut bie në verë?
  Kur vjen vera, pacientët me hipertension shpesh gjejnë një ulje të presionit të gjakut në krahasim me dimrin kur matin presionin e gjakut gjatë ditës.Shumë pacientë me hipertension besojnë se gjatë verës, ata...
 • Pesë faktorë që ndikojnë në matjen e presionit të gjakut
  korrik-11-2023
  Pesë faktorë që ndikojnë në matjen e presionit të gjakut
  Përdorimi i Sfigmomanometrit nga klientët shpesh kërkon matje të sakta.Ndërsa ka kaq shumë faktorë që ndikojnë në rezultatin e matjes së presionit të gjakut.Këtu po rendisim 5 faktorët kryesorë të zakonshëm që ndikojnë në bloo...
 • Pse ushtrimet mund të ulin presionin e gjakut?
  korrik-07-2023
  Pse ushtrimet mund të ulin presionin e gjakut?
  Pse ushtrimet mund të ulin presionin e gjakut?Mekanizmi i hipotensionit të induktuar nga ushtrimet përfshin faktorë të shumtë, si faktorë neurohumoralë, strukturë dhe reaktivitet vaskular, peshë trupore dhe reduktim të rezistencës së insulinës.

Certifikimi

PRODUKTET TOP

Na kontaktoni

Joytech Healthcare Co., Ltd

 • Adresë:
  Nr.365, Rruga Wuzhou, Yuhang Ekonomik
  Zona e Zhvillimit, 311100, Hangzhou, Kinë
 • Telefoni:
  Tregu i BE-së: Mike +86-15058100500
  tregu NA: Rebecca +86-15968179947
  tregu SA: Freddy +86-18758131106
  Tregu i Azisë dhe Afrikës: Eric +86-15958158875
 • Email: