Produktet

Na kontaktoni

Adresë

Nr.365, Rruga Wuzhou, Zona e Zhvillimit Ekonomik Yuhang, 311100, Hangzhou, Kinë

E-mail

 info@sejoy.com

Faqja zyrtare e internetit: www.sejoygroup.com

Telefoni

Tregu i BE-së:Mike +86-15058100500

tregu NA:Rebeka +86-15968179947

Tregu SA:Fredi +86-18758131106

Tregu i Azisë dhe Afrikës:Eric +86-15958158875

orët

E hënë-e premte: 9 e mëngjesit deri në 6 pasdite

E shtunë: 10 e mëngjesit deri në 2 pasdite

E diel: Mbyllur