• Тел: + 86-571-81957767 EXT.812
 • Moblie: +86-13805748656
 • Е-пошта: sale14@sejoy.com
 • sejoy-blood
 • new-bsp
 • 17years-01

добредојде на нашата компанија!

Ние се постигне индивидуални проекти
 • "ОЕМ и ODM искуство за 17 години"

 • "Медицински CE стандард, ФДА одобри"

 • "12 H реагира е нашата мисија"

 • "Цената за да се исполнат на вашиот буџет"

Види се
 • SEJOY BLESSINGS FOR YOU IN 2019!
  SEJOY BLESSINGS FOR YOU IN 2019!
                        Happy New Year!!!   On the occasion of the New Year,SEJOY wish the merriest of Christmas to you and you loved ones,wish you happiness...
  Прочитај повеќе
 • 2018 MEDICA Invitation Booth#Hall 16C30 -3
  2018 MEDICA Invitation Booth#Hall 16C30 -3
    2018 MEDICA Invitation Exhibitiona Name: The 2018 MEDICA Exhibition Location: Dusseldorf Germany Exhibition Date:November 12-15, 2018 Our Booth: Hall 16C30 -3 We sincerely invite you ...
  Прочитај повеќе
 • 2019 Arab Health Invitation
  2019 Arab Health Invitation
   2019 Arab Health Invitation Exhibitiona Name: The 2019 Arab Health Exhibition Location: Dubai,UAE Exhibition Date:28 Jan-30 Jan,2019 Our Booth:H8.D51 We sincerely invite you and your company...
  Прочитај повеќе
 • Вид + Jugend - Меѓународен Детско да Тинејџер саем Келн 2018
  Вид + Jugend - Меѓународен Детско ...
  Вид + Jugend - Меѓународен Детско да Тинејџер саем Келн 2018 адреса: Messeplatz 1 50679 Келн, Германија Датум: 20-23, септември, 2018 Бут: 11.3-F069 почит вас и вашата компанија претстава, покани ...
  Прочитај повеќе
 • 122. кантонот саем Покана Бут # 11.2A15 и A16
  122. кантонот саем Покана Бут # 11 ...
  Локација: Кина увоз и извоз саем комплекс (бр 380, Yuejiang Џунг патот, Гуангжу) Бут #: 11.2A15 & 11.2A16 Датум: 31 октомври - 4. НОЕМВРИ, 2017 искрено вас и вашите претставници на компанијата покануваме да не посетите во ч. ..
  Прочитај повеќе
WhatsApp Онлајн Chat!
WhatsApp Онлајн Chat!