Please Choose Your Language
prodhuesi kryesor i pajisjeve mjekësore
Shtëpi » Produktet » Termometër dixhital » Termometër me majë të ngurtë » Përdorimi në shtëpi Përdorimi i termometrit dixhital me majë fleksibël Termometri basal 60s Matja e temperaturës së trupit

ngarkim

Shperndaje te:
butoni i ndarjes së facebook
butoni i ndarjes në Twitter
butoni i ndarjes së linjës
butoni i ndarjes së wechat
butoni i ndarjes së linkedin
butoni i ndarjes pinterest
butoni i ndarjes së whatsapp
Ndani këtë buton të ndarjes

Përdorimi në shtëpi Termometër dixhital me majë fleksibël Termometri bazal 60s Matja e temperaturës së trupit

Disponueshmëria:
  • DMT-3043


Përshkrim


DMT-3043 nga Joytech do të kujdeset për monitorimin e temperaturës suaj të ovulacionit me 4 1/2 shifra të leximit të saktë. Specifikimet

Model DMT-3043
Gama 32,00°C-42,99°C (90,00°F-109,99°F)
Përgjigje Lexim i zakonshëm i viteve '60
HP I ngurtë
Saktësia ±0,10°C, 35,50°C-42,00°C(±0,20°F, 95,90°F-107,60°F) ±0,20°C, nën 35,50°C ose mbi 42,00°C(±0,40°F, nën 09°F, nën 95°F. ose mbi 107,60°F)
°C/°F I ndërrueshëm Fakultative
Fever Beeper po
I papërshkueshëm nga uji Nr
Ekrani Ekran me kristal të lëngshëm, 41/2 shifra
Kujtesa Për ruajtjen e vlerës së fundit të matur
Bateria Një DC 1.5 V.bateri me butona (madhësia LR41 ose SR41, UCC 392)
Dimensioni i njësisë 13.9X2.2X1.2cm
Njësia e peshës Përafërsisht 12 gram
E mëparshme: 
Tjetër: 
Na kontaktoni për një jetë më të shëndetshme

Produkte të ngjashme

Pompa elektronike e gjirit LD-2010 është projektuar për nënën që ushqen me gji natën me llambë LED.Dizajni 2-fazor, i lehtë për stimulim dhe shprehje.Pompa e vetme e gjirit është e dobishme për ushqyerjen me gji dhe thithjen në të njëjtën kohë.
0
0
Pulsi oksimetri i majës së gishtit XM-114 është me ekran LED.Një oksimetër i pulsit përdor dy frekuenca të dritës (të kuqe dhe infra të kuqe) për të përcaktuar përqindjen (%) të hemoglobinës në gjak që është e ngopur me oksigjen.
0
0
  • NB-1104 është një nebulizator kompresor me motor të qëndrueshëm dhe me cilësi të lartë dhe materiale të sigurta maskash dhe grykash.
  • E aplikueshme për fëmijët.
  • Fabrika e drejtpërdrejtë me shërbime OEM.
0
0
Termometri i llojit të biberonit DMT-455 është praktik për përdorim në shtëpi kur foshnja është e sëmurë dhe refuzon matjen e temperaturës orale ose matjen e temperaturës nën sqetull.
Nr. modeli: DMT-455
Gama e matjes: 32,0 °C deri në 42,9 °C
Saktësia e matjes: ± 0,1 °C ndërmjet 35,5 °C dhe 42,0 °C
Bateria: Bateria 1,5 V, madhësia LR41, SR41 ose UCC 392
Ekrani: Ekran LCD, madhësia 16.2×7.0mm
0
0

Blogje të ngjashme

përmbajtja është bosh!

 NO.365, Rruga Wuzhou, Provinca Zhejiang, Hangzhou, 311100, Kinë

 Nr.502, rruga Shunda.Provinca Zhejiang, Hangzhou, 311100 Kinë
 

LIDHJET E SHPEJTA

PRODUKTET

WHATSAPP NA

Tregu i Evropës: Mike Tao 
+86-15058100500
Tregu i Azisë dhe Afrikës: Eric Yu 
+86-15958158875
Tregu i Amerikës së Veriut: Rebecca Pu 
+86-15968179947
Tregu i Amerikës së Jugut dhe Australisë: Freddy Fan 
+86-18758131106
 
E drejta e autorit © 2023 Joytech Healthcare.Të gjitha të drejtat e rezervuara.   Harta e faqes  |Teknologjia nga leadong.com