prodhuesi kryesor i pajisjeve mjekësore
Shtëpi » Produktet » Monitor i presionit të gjakut » Monitor i presionit të gjakut të kyçit të dorës » Kujdesi shëndetësor në shtëpi Përdorimi i tensionit dixhital të dorës MDR CE Prodhuesi

ngarkim

Shperndaje te:
butoni i ndarjes së facebook
butoni i ndarjes në Twitter
butoni i ndarjes së linjës
butoni i ndarjes së wechat
butoni i ndarjes së linkedin
butoni i ndarjes pinterest
butoni i ndarjes së whatsapp
Ndani këtë buton të ndarjes

Kujdesi shëndetësor Përdorimi në shtëpi Tensiometri dixhital i kyçit të dorës MDR CE Prodhuesi

Certifikatat:
Paketa:
Disponueshmëria:
 • DBP-8197

 • Joytech / OEM


TIPARI I PRODUKTIT

 1. Matja e inflacionit

 2. Treguesi i dridhjes së krahut

 3. Treguesi i pozicionit

 4. Zbulimi i parregullt i rrahjeve të zemrës

 5. Mesatarja e 3 rezultateve të fundit

 6. Treguesi i rrezikut të presionit të gjakut

 7. 2*150 kujtime me datë dhe orë

 8. Fikja automatike

 9. Bluetooth opsional 

 10. Të folurit sipas dëshirës

 11. Drita e prapme opsionale

 12. Paketimi: 48 copë/karton


FACTORYPROFILI


fabrika 1

简介

证书

设备

展会


FAQ

Pyetje: A e vizitoj fabrikën tuaj?

Përgjigje: Po, ne mirëpresim ngrohtësisht të gjithë klientët. Fabrika jonë ndodhet në Hangzhou, Provinca Zhejiang, Kinë, rreth 1 orë me tren nga Shangai. 

Pyetje: Si mund të marr disa mostra?

A: Ju lutemi mos ngurroni të na kontaktoni me e-mail ose Alibaba për çdo mostër, BTW, ne duhet të paguajmë për koston e mallrave.

Pyetje: A mund ta printoj logon time në paketë?

Përgjigje: Po, ne mbështesim personalizimin duke përfshirë ngjyrat, printimin e logos, dizajnimin e paketave. ne kemi departamentin tonë të projektimit.

Pyetje: Cili është shërbimi juaj pas shitjes?

A: Normalisht, ne ofrojmë dy vjet garanci si shërbim pas shitjes.

Pyetje: Cili është MOQ juaj?

Përgjigje: Ju lutemi kontaktoni shërbimin ndaj klientit, produkte të ndryshme kanë MOQ të ndryshme dhe çmimi është i negociueshëm për sasi të mëdha.TIPARI I PRODUKTIT

 1. Matja e inflacionit

 2. Treguesi i dridhjes së krahut

 3. Treguesi i pozicionit

 4. Zbulimi i parregullt i rrahjeve të zemrës

 5. Mesatarja e 3 rezultateve të fundit

 6. Treguesi i rrezikut të presionit të gjakut

 7. 2*150 kujtime me datë dhe orë

 8. Fikja automatike

 9. Bluetooth opsional 

 10. Të folurit sipas dëshirës

 11. Drita e prapme opsionale

 12. Paketimi: 48 copë/karton


FACTORYPROFILI


fabrika 1

简介

证书

设备

展会


FAQ

Pyetje: A e vizitoj fabrikën tuaj?

Përgjigje: Po, ne mirëpresim ngrohtësisht të gjithë klientët. Fabrika jonë ndodhet në Hangzhou, Provinca Zhejiang, Kinë, rreth 1 orë me tren nga Shangai. 

Pyetje: Si mund të marr disa mostra?

A: Ju lutemi mos ngurroni të na kontaktoni me e-mail ose Alibaba për çdo mostër, BTW, ne duhet të paguajmë për koston e mallrave.

Pyetje: A mund ta printoj logon time në paketë?

Përgjigje: Po, ne mbështesim personalizimin duke përfshirë ngjyrat, printimin e logos, dizajnimin e paketave. ne kemi departamentin tonë të projektimit.

Pyetje: Cili është shërbimi juaj pas shitjes?

A: Normalisht, ne ofrojmë dy vjet garanci si shërbim pas shitjes.

Pyetje: Cili është MOQ juaj?

Përgjigje: Ju lutemi kontaktoni shërbimin ndaj klientit, produkte të ndryshme kanë MOQ të ndryshme dhe çmimi është i negociueshëm për sasi të mëdha.


E mëparshme: 
Tjetër: 
Na kontaktoni për një jetë më të shëndetshme

Produkte të ngjashme

Pompa elektronike e gjirit LD-2010 është projektuar për nënën që ushqen me gji natën me llambë LED.Dizajni 2-fazor, i lehtë për stimulim dhe shprehje.Pompa e vetme e gjirit është e dobishme për ushqyerjen me gji dhe thithjen në të njëjtën kohë.
0
0
Pulsi oksimetri i majës së gishtit XM-114 është me ekran LED.Një oksimetër i pulsit përdor dy frekuenca të dritës (të kuqe dhe infra të kuqe) për të përcaktuar përqindjen (%) të hemoglobinës në gjak që është e ngopur me oksigjen.
0
0
 • NB-1104 është një nebulizator kompresor me motor të qëndrueshëm dhe me cilësi të lartë dhe materiale të sigurta maskash dhe grykash.
 • E aplikueshme për fëmijët.
 • Fabrika e drejtpërdrejtë me shërbime OEM.
0
0
Termometri i llojit të biberonit DMT-455 është praktik për përdorim në shtëpi kur foshnja është e sëmurë dhe refuzon matjen e temperaturës orale ose matjen e temperaturës nën sqetull.
Nr. modeli: DMT-455
Gama e matjes: 32,0 °C deri në 42,9 °C
Saktësia e matjes: ± 0,1 °C ndërmjet 35,5 °C dhe 42,0 °C
Bateria: Bateria 1,5 V, madhësia LR41, SR41 ose UCC 392
Ekrani: Ekran LCD, madhësia 16.2×7.0mm
0
0

Blogje të ngjashme

përmbajtja është bosh!

 NO.365, Rruga Wuzhou, Provinca Zhejiang, Hangzhou, 311100, Kinë

 Nr.502, rruga Shunda.Provinca Zhejiang, Hangzhou, 311100 Kinë
 

LIDHJET E SHPEJTA

PRODUKTET

WHATSAPP NA

Tregu i Evropës: Mike Tao 
+86-15058100500
Tregu i Azisë dhe Afrikës: Eric Yu 
+86-15958158875
Tregu i Amerikës së Veriut: Rebecca Pu 
+86-15968179947
Tregu i Amerikës së Jugut dhe Australisë: Freddy Fan 
+86-18758131106
 
E drejta e autorit © 2023 Joytech Healthcare.Të gjitha të drejtat e rezervuara.   Harta e faqes  |Teknologjia nga leadong.com