Lajmet e Kompanisë

 • Një termometër i besueshëm mjekësor mund të jetë tepër i dobishëm
  Koha e postimit: 18-11-2022

  Të kesh një termometër të besueshëm mjekësor në shtëpi mund të jetë tepër i dobishëm.Aftësia për të zbuluar me saktësi nëse dikush ka temperaturë ju jep informacionin shumë të nevojshëm për hapat e ardhshëm të rëndësishëm për kujdesin e tyre.Ka shumë lloje termometrash dixhitalë ose infra të kuqe, kontakti dhe pa kontakt për të ...Lexo më shumë»

 • Mirë se vini në Joytech Booth në CMEF 2022
  Koha e postimit: 11-04-2022

  COVID ndikoi në shumë aktivitete publike veçanërisht ekspozita të ndryshme.CMEF është mbajtur dy herë në vit në të kaluarën, por këtë vit vetëm një herë dhe do të jetë 23-26 nëntor 2022 në Shenzhen të Kinës.Joytech Booth Nr. në CMEF 2022 do të jetë #15C08.Ju mund të shihni të gjitha pajisjet mjekësore që ne jemi të prodhuar...Lexo më shumë»

 • Kanë përfunduar punëtoritë e reja të Joytech Healthcare Co., Ltd
  Koha e postimit: 08-09-2022

  Në qershor të vitit të kaluar u mbajt ceremonia e hedhjes së themeleve të fabrikës së re Joytech.Më 8 gusht të këtij viti u përfundua impianti i ri.Në këtë ditë të lumtur, drejtuesit nisën të gjithë fishekzjarre për të festuar përfundimin e fabrikës së re.Duke parë vitin e kaluar, epidemia është përsëritur...Lexo më shumë»

 • Produkte cilësore të 20 vjetorit të Sejoy për një jetë të shëndetshme.
  Koha e postimit: 08-02-2022

  Në vitin 2002, Hangzhou Sejoy Electronics & Instruments Co., Ltd. u krijua dhe u zhvilluan dhe u prodhuan termometrat tanë të parë dixhitalë dhe monitorët e presionit të gjakut.Deri në vitin 2022, grupi Sejoy u zhvillua për të qenë një prodhues R&D në shkallë të gjerë të produkteve në pajisjet mjekësore shtëpiake dhe prodhimin POCT...Lexo më shumë»

 • Ftesë FIME 2022 — Mirë se vini në Booth të Sejoy Group A46
  Koha e postimit: 19-07-2022

  Koha FIME 2022 është Online, 11 korrik – 29 gusht 2022;Drejtpërdrejt, 27-29 korrik 2022 Shfaqja në internet fillon nga e hëna e kaluar dhe ka kaluar një javë, shumica e ekspozuesve kanë përfunduar dekorimin e tyre në internet dhe disa jo.Shfaqja live është në fund të korrikut në Kaliforni, SHBA.Kabina e Sejoy live është A46.ne do të...Lexo më shumë»

 • Lajm i mirë, Joytech Medical iu dha Certifikimi MDR i BE-së!
  Koha e postimit: 30-04-2022

  Joytech Medical iu dha Certifikata e Sistemit të Menaxhimit të Cilësisë të BE-së (MDR) lëshuar nga TüVSüD SÜD më 28 prill 2022. Qëllimi i certifikimit përfshin: termometër dixhital, monitor të presionit të gjakut, termometër infra të kuqe të veshit, termometër me rreze infra të kuqe, termometër shumëfunksional të ballit. ..Lexo më shumë»

 • Joytech ju fton në panairin e 131-të të kantonit
  Koha e postimit: 19-04-2022

  Panairi i 131-të i kantonit të importit dhe eksportit të Kinës vazhdon të mbahet online për 10 ditë.Sipas elektronikës, pajisjeve shtëpiake, makinerive, mallrave të konsumit dhe 16 kategorive të tjera të mallrave ngritën 50 zona ekspozimi, ekspozuesit vendas dhe të huaj më shumë se 25,000, dhe vazhdojnë të vendosin ...Lexo më shumë»

 • MONITORI I RI I PRESIONIT TË GJAKUT JOYTECH I Lansuar në kyçin e dorës
  Koha e postimit: 04-06-2022

  I destinuar për matjen jo-invazive të presionit sistolik, diastolik të gjakut dhe rrahjeve të zemrës së një individi të rritur duke përdorur metodën oscilometrike. Pajisja është projektuar për përdorim shtëpiak ose klinik.Dhe është i pajtueshëm me Bluetooth i cili lejon transferimin e lehtë të të dhënave matëse nga presioni i gjakut...Lexo më shumë»

 • Pse keni nevojë për një pompë gjiri?
  Koha e postimit: 18-03-2022

  Nëse jeni prind që ushqeni me gji, gjetja e një pompe që funksionon për ju mund të jetë një ndryshim i lojës.Nëse jeni duke u shprehur herë pas here për një mbrëmje larg foshnjës tuaj ose jeni duke pompuar ekskluzivisht gjatë gjithë orarit, ne kemi diçka për ju.Pse më duhet një pompë gjiri?Pompat e gjirit janë ju...Lexo më shumë»

 • Tensioni i presionit të gjakut të serisë Joytech 2022
  Koha e postimit: 15-03-2022

  Monitorues i presionit të gjakut të serisë Joytech 2022 DBP-6181 me çipin e teknologjisë më të fundit, me saktësi të lartë, siguri dhe besueshmëri, funksionim të përshtatshëm, etj., është zgjedhja juaj e parë e produkteve shëndetësore LEHTË PËR PËRDORIM: Funksionim me një buton, funksionon automatikisht, i gjithë procesi është vetëm duhen 30 sekonda dhe një...Lexo më shumë»

 • Festoni Ditën Ndërkombëtare të Gruas me joytech
  Koha e postimit: 03-08-2022

  Fillimi i marsit do të thotë ardhja e pranverës, kur jeta merr jetë dhe gjithçka ringjallet.Në këtë ditë të bukur, ne mirëpresim festën e gruas më 8 Mars. Joytech ka përgatitur një aktivitet aranzhimi lulesh për të gjitha punonjëset femra, duke ofruar një mundësi për të kërcyer me lule dhe për të shijuar t...Lexo më shumë»

 • Monitorues i ri i presionit të gjakut DBP-8188
  Koha e postimit: 03-04-2022

  I destinuar për matjen jo-invazive të presionit sistolik, diastolik të gjakut dhe rrahjeve të zemrës së një individi të rritur duke përdorur metodën oscilometrike. Pajisja është projektuar për përdorim shtëpiak ose klinik.Dhe është i pajtueshëm me Bluetooth i cili lejon transferimin e lehtë të të dhënave matëse nga presioni i gjakut...Lexo më shumë»

WhatsApp Online Chat!
WhatsApp Online Chat!